do ustalenia NOK

Norwegia praca od zaraz dla Polaków przy sprzątaniu domów i mieszkań Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2015 01:08

Poszukujemy 2 pracowników do sprzątania domów oraz mieszkań na terenie Oslo. Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz ze znajomością języka angielskiego dla sprzątaczki lub sprzątacza z doświadczeniem.

Stanowisko: Sprzątacz – Sprzątaczka

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • samodzielny dojazd na miejsce
  • sprzątanie powierzonych powierzchni zgodnie z życzeniem klientów
  • mycie łazienek, luster, wycieranie podłóg i glazury, sprzątanie kuchni, zmywanie, włączanie zmywarki, wycieranie blatów, wycieranie kurzy, mycie podłóg, zmiana pościeli, pranie
Oczekiwania:
  • dyspozycyjność od sierpnia 2015
  • obowiązkowość
  • umiejętność swobodnego komunikowania się w języku angielskim
  • odpowiedzialność
  • skrupulatność
  • zdolność do pracy w zespole
  • prawo jazdy kat.B
  • mile widziana możliwość przyjazdu własnym samochodem
  • zaświadczenie o niekaralności
  • punktualność
Oferujemy:
  • zatrudnienie od zaraz dla Polaków
  • przyjazne środowisko pracy – domowa atmosfera
  • w firmie pracuje przeważająca większość pracowników z Polski
  • zapewnione norweskie warunki pracy
  • pierwsza umowa testowa na 3 miesiące
  • szkolenie wprowadzające
  • pomoc z formalnościami i kwestiami urzędowymi

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o pilne przesyłanie aplikacji.

Wysyłając zgłoszenie na stanowisko prosimy powołać się na serwis norwegia.pracabc.pl

CV proszę wysłać na adres:

martyna.grabarczyk@10g.pl z dopiskiem “Sprzątanie domów i mieszkań, Oslo, sierpień 2015”

ID ogłoszenia: 9355c002356cb5a