Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

175/h brutto NOK

Norwegia praca od zaraz Fredrikstad sprzątanie biur z językiem angielskim

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 8 listopada 2016 03:27

Aktualna oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu biur w mieście Fredrikstad. Zatrudnienie do podjęcia od zaraz dla osób ze znajomością języka angielskiego na poziomie dobrym.

Stanowisko: Personel sprzątający (biura)
Miejsce: Fredrikstad, Norwegia
Start: od zaraz
Stawka godzinowa: 175 NOK na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • dbanie o porządek biur
  • sprzątanie wszelkich powierzchni zgodnie z wytycznymi – toalet, gabinetów, sal konferencyjnych, pokoi socjalnych, kantorów ochrony czy recepcji
  • pomoc w nagłych wypadkach

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim
  • brak problemów ze zdrowiem
  • szybkość, zwinność, energiczność
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole jak i samodzielność
  • miła aparycja
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • brak problemów z podpisaniem regulaminu i zgody na kontrolę rzeczy osobistych

Zapewniamy:

  • pracę 40 godzin tygodniowo od poniedziałku do piątku
  • gruntowne wdrożenie w zadania
  • wsparcie koordynatora na początku
  • pracę na podstawie norweskiej umowy
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • premie oraz dodatki
  • bogaty pakiet socjalny
  • stabilne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższym zgłoszeniem, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem sylwetki na adres: Ewa.Brzeska@onet.eu

Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń! Zatrudnienie od zaraz.

ID Ogłoszenia: 8558211499632b2

256 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj