162,40/h NOK

Norwegia praca od zaraz jako pomoc kuchenna bez znajomości języka Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 czerwca 2017 01:09

Atrakcyjna oferta zatrudnienia w hotelu z Lillehammer dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz jako pomoc kuchenna w restauracji. Istnieje opcja skorzystania z niedrogiego wyżywienia.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Miejsce zatrudnienia: Lillehammer, Norwegia
Pensja: 162,40 Nok na godzinę pracy
Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca w małym, rodzinnym hotelu z Lillehammer jako pomoc kuchenna
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zmywanie naczyń i sztućców, przygotowywaniu zastawy dla gości, sprzątanie kuchni oraz przygotowywanie składników

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zorganizowanie
  • sumienność, pracowitość, odpowiedzialność
  • możliwość podjęcia zatrudnienia do końca października 2017
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na czas określony – do końca października 2017
  • za 100 NOK dziennie możliwość wykupienia pełnego wyżywienia – 3 posiłki dziennie
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane w hotelu
  • wsparcie polskiego rezydenta
  • pomoc w dopełnianiu spraw urzędowych
  • dla najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pk/018/16. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norway-worker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 642593a78f72adb0

3 komentarze na “Norwegia praca od zaraz jako pomoc kuchenna bez znajomości języka Lillehammer”

  1. Justyna_Ryszkiewicz na 20 czerwca 2017 @ 00:09

    Witam,

    Jestem zainteresowana. Uprzejmie prosze o kontakt :+48530418815.

    Pozdrawiam,
    Justyna Ryszkiewicz

  2. Witam.

    Jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt Lukasz101512@wp.pl

    Pozdrawiam.

  3. oktawiatwardowska na 7 lipca 2017 @ 09:28

    Witam, razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Mamy doświadczenie w gastronomii. Znamy angielski w stopniu dobrym. Proszę o kontakt telefoniczny (694 776 791) lub email (oktawiatwardowska@o2.pl). Pozdrawiam.