do ustalenia NOK

Norwegia praca od zaraz na budowie bez języka przy wykończeniach, remontach Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 czerwca 2015 11:26

Oferujemy pracę w Norwegii na budowie dla pracownika ogólnobudowlanego przy wykończeniach. Zatrudnienie w Stavanger od zaraz dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca wymaga komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany

Start: od zaraz

Miasto: Stavanger, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Prace ogólnobudowlane powiązane z wykończeniami.
  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za samodzielną pracę z betonem i drewnem.
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • duża samodzielność
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dodatkowym atutem będzie język norweski, jednak nie jest warunkiem obowiązkowym
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • posiadanie minimum kilkuletniego doświadczenia w pracy za granicą
  • rzetelność
  • niezawodność
  • fachowość

Oferta:

  • wysokie zarobki
  • zapewniona pomoc w dopełnieniu formalności
  • zorganizowanie miejsca zamieszkania
  • możliwość podjęcia pracy w dłuższej perspektywie
  • praca na zlecenia

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Numer kontaktowy: 530404449

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-241g28/

ID ogłoszenia: 366558dcb4a554ce