do ustalenia NOK

Norwegia praca od zaraz na magazynie z karmą dla zwierząt Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 lipca 2015 02:49

Magazyn produkcyjny w Stavanger poszukuje od zaraz pracowników – magazynierów. Oferta pracy w Norwegii produkcji karmy dla zwierząt domowych oraz paszy dla zwierząt gospodarskich.

Stanowisko: magazynier
Miejsce pracy: Stavanger
Zarobki: do ustalenia
Liczba miejsc: 1

Zadania:
– przyjęcia towaru na magazyn (komponenty do produkcji)
– rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych
– koordynowanie zadań z zakresu logistyki
– utrzymanie czystości w obrębie magazynu
– inne zadania zlecone przez przełożonych
– praca na dwie zmiany 6:00-14:00 oraz 9:00-17:00

Wymagania:
– uprawnienia na wózki widłowe typu T1 oraz T4
– znajomość języka norweskiego i angielskiego
– umiejętność obsługi komputera
– motywacja do osiągania dobrych wyników w pracy
– umiejętności interpersonalne, gotowość do pracy zespołowej

Oferujemy:
– atrakcyjne, samodzielne stanowisko pracy
– przyjazną atmosferę na miejscu
– warunki zatrudnienia zgodnie z norweskimi realiami
– system ubezpieczeń oraz emerytalny

Zatrudnienie od połowy sierpnia 2015

Jak aplikować?

zgłoszenia za pośrednictwem strony: www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=61625003

źródło: finn.no

ID ogłoszenia: 2655b797eb7e82d