154 brutto/h + zakwaterowanie NOK

Norwegia praca od zaraz na produkcji ozdób świątecznych bez języka Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 lipca 2017 06:23

Producent ozdób świątecznych z Drammen poszukuje od zaraz chętnych do tymczasowej pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego, z zakwaterowaniem bezpłatnym niedaleko miejsca pracy.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Drammen

Liczba miejsc: 5

Umowa: tymczasowa do 22 grudnia 2017

Zarobki: 154 NOK brutto za godzinę

Zadania:

Fizyczna, precyzyjna praca przy produkcji szklanych ozdób świątecznych. Głównym zadaniem pracownika będzie ręczne nanoszenie ornamentów, brokatu oraz malowanie. Ponadto czynności związane z pakowaniem gotowych produktów z uwzględnieniem odpowiedniego zabezpieczenia do transportu.

Wymagania:

– zmysł estetyczny, pewna rękę

– dyspozycyjność od sierpnia do 22-go grudnia 2017

– chęć do wzięcia nadgodzin jeśli będzie taka potrzeba ze strony pracodawcy

– minimum komunikatywny język angielski lub norweski

– mile widziane osoby z doświadczeniem przy podobnej pracy

Oferujemy:

– dobra stawka godzinowa

– bezpłatne zakwaterowanie na cały okres umowy (możliwość opuszczenia kwaterunku dopiero po nowym roku)

– miłą i przyjazną atmosferę panującą w zakładzie (wiele pracowników z europy wschodniej)

– premia na zakończenie kontraktu

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do 11 sierpnia 2018. Pierwszy wyjazd zaplanowany jest na początek sierpnia.

email: soknadansatte_pl@fastem.com

ID ogłoszenia: 3485972b8efc040a

1 odpowiedź na “Norwegia praca od zaraz na produkcji ozdób świątecznych bez języka Drammen”

  1. SLOWIK1982 na 3 sierpnia 2017 @ 00:09

    Dzień dobry szukam pracy w Norwegii od zaraz pracowałem na magazynie wcześniej