154/h brutto + zakwaterowanie NOK

Norwegia praca od zaraz pomoc kuchenna z językiem angielskim zakwaterowanie Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 maja 2014 00:12

Restauracja z Oslo poszukuje pomocy kuchennej z językiem angielskim do pracy w Norwegii. Zatrudnienie od zaraz z zakwaterowaniem bezpłatnym, zapewnionym przez pracodawcę oraz wyżywieniem.

Stanowisko: pomoc kuchenna (k/m)
Zarobki: 154 NOK za godzinę
Miejsce pracy: Oslo
Liczba stanowisk: 1

Zadania:
– praca na kuchni związana z pomocą przy przygotowywaniu dań (krojenie, szatkowanie, dekoracja potraw)
– obowiązki związane z utrzymaniem czystości na kuchni, myciem naczyń etc.

Wymagania:
– aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne przetłumaczone na język norweski
– dobra znajomość języka angielskiego
– doświadczenie na podobnym stanowisku lub wykształcenie zawodowe jako kucharz/kucharka
– gotowość do wyjazdu od zaraz!

Oferujemy:
– stałą pracę w Norwegii bezpośrednio u pracodawcy
– pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie w budynku restauracji oraz wyżywienie
– pomagamy z przygotowaniem oraz tłumaczeniem dokumentów
– zapewniamy wsparcie polskojęzycznego koordynatora w Oslo

Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie http://goo.gl/qYQfXs proszę wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Pomoc kuchenna Oslo”

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 81536feccc42768

6 komentarzy na “Norwegia praca od zaraz pomoc kuchenna z językiem angielskim zakwaterowanie Oslo”

  1. Piotr Rychlik na 12 maja 2014 @ 09:04

    Witam, link niestety nie dziala, jednak jestem zainteresowany!
    Skonczylem szkole gastronomiczna, mam wszystkie dokumenty potrzebne do pracy na danym stanowisku. Obecnie pracuje w krakowskiej restauracji jako kucharz(ponad 2 lata) Jestem gotow zostawic wszystko i przeprowadzic sie do Norwegii. Jezyk angielski nie stanowi dla mnie problemu. Jesli trzeba, moge wyslac CV.
    KONTAKT: soulasylum6@gmail.com
    telefon : +48888899929
    Pozdrawiam!
    Piotrek

  2. WITAM JESTEM MARIUSZ POSIADAM DOSWIADCZENIE ZWIAZANE Z RESTAURACJA ORAZ HOTELAMI PROSZE O KONTAKT 0048694075418.POZDRAWIAM

  3. Marcin011 na 30 maja 2014 @ 11:00

    Witam pracowałem jako kucharz 4 lata w UK mam doswiadczenie,znajomosc jezyka ang na poziomie Bdb ,jestem zainteresowany prosze o kontakt pod nr 585612983 Marcin

  4. Marcin011 na 30 maja 2014 @ 11:01

    Email – marcinbrzeskowski@gmail.com

  5. Witam serdecznie. Ja lub mój Chlopak ( 20 lat) jesteśmy bardzo zainteresowani praca. Jesteśmy staranni, dobrze wykonujemy każde powierzone zadanie, posiadamy prawo jazdy kat. b. Język angielski bardzo dobry w mowię i piśmie. Jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz. Bardzo nam zależy i czekamy oczywiście na kontakt.
    Numer telefonu; 883393302

  6. Witam. Jestem bardzo zainteresowany oferta pracy. Znajomość języka angielskiego na wysokim poziomie, doświadczenie w pracy poza granicami Polski. Szybko się uczę i dostosowuje do nowego otoczenia. Proszę o kontakt 505603755.