172 brutto/h NOK

Norwegia praca od zaraz przy pakowaniu art. spożywczych bez języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 stycznia 2016 19:00

Fabryka wyrobów cukierniczych z Oslo poszukuje od zaraz pakowaczy do tymczasowej pracy w Norwegii przy pakowaniu art. spożywczych. Zatrudnienie bez języka Norweskiego z zakwaterowaniem zapewnionym przez zleceniodawcę.

Stanowisko: pakowacz – pracownik produkcji
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 172 NOK brutto/h (6 NOK/h potrącane za nocleg)
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 6

Zadania:
Fizyczna praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na pakowaniu gotowych wyrobów cukierniczych (ciastka, pączki) do skrzynek/opakowań. Obowiązkiem pracownika będzie również kontrola jakości oraz obsługa maszyn foliujących.

Wymagania:
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
– brak przeciwwskazań do pracy fizycznej (dźwiganie skrzynek ok 20kg)
– gotowość do pracy w Norwegii do końca roku w tym również okres świąteczny bez możliwości powrotu
– atutem będzie znajomość zasad higieny przy pracy z żywnością

Oferujemy:
– zatrudnienie tymczasowe na okres 3 miesięcy bezpośrednio w firmie Norweskiej
– atrakcyjne zarobki 166 NOK brutto/h (po odliczeniu kosztów zakwaterowania)
– możliwość pracy na nadgodziny płatne ekstra
– pracodawca zapewnia zakwaterowanie w mieszkaniu kompletnie  wyposażonym i gotowym do zamieszkania od zaraz
– wsparcie przy wszystkich sprawach natury formalnej

Jak aplikować?

Zgłoszenia można wysyłać na stronie (krótki link): http://bit.ly/1tIu3eD

Po wejściu na stronę należy kliknąć niebieski przycisk “Sok Her”.

źródło: finn.no

ID ogłoszenia: 76656919348a5783

11 komentarzy na “Norwegia praca od zaraz przy pakowaniu art. spożywczych bez języka Oslo”

  1. Witam serdecznie,
    Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy.
    Aktualnie przebywam w Oslo, jestem 22 letnim mężczyzną gotowym do podjęcia pracy z dnia na dzień.

    Proszę o kontakt:
    Email: kamil_s@vp.pl
    Tel: +48 607 589 567

  2. nikodem1234 na 11 stycznia 2016 @ 18:24

    Witam,
    Jestem zainteresowany pracą na produkcji proszę o kontakt mailowy
    Nikodem.kepa@gmail.com

    Pozdrawiam

  3. witam jestem zainteresowany państwa ogłoszeniem razem ze szwagrem prace możemy podjąć od zaraz jesteśmy osobami bez nalogow lubiący nowe wyzwania nr.tel.4746243161

  4. mateusz1993 na 12 stycznia 2016 @ 15:27

    Witam,
    Jestem zainteresowany ofertą pracy. Mam 23 lata, doświadczenie w pracy na produkcji oraz w branży spożywczej. Gotowy podjąć pracę od zaraz. Jeśli ogłoszenie jest nadal aktualne proszę o kontakt
    email: mateusz.lesniowski93@gmail.com

  5. lukasz.mackiewicz95 na 12 stycznia 2016 @ 15:42

    Witam , jestem zainteresowany ofertą pracy , Prosze o kontakt pod numer telefonu :535-443-018 lub email: lukasz.mackiewicz95@gmial.com

  6. witam jestem zainteresowana państwa oferta pracy nr tel.4746243161 pozdrawiam

  7. Witam, jestem zainteresowany państwa ofertą z chęcią podejmę pracę, jestem młody i energiczny, nie brak mi zapału. Proszę o podanie adresu e-mail w celu skontaktowania się z państwem.

  8. kasia i marcin na 15 stycznia 2016 @ 14:39

    Jesteśmy zainteresowani tą pracą ,chcieli byśmy wyjechać razem(para)nawet na rok nie ma problemu.Jestesmy pracowici sumienni i nie boimy sie zadnej pracy a praca w Norwegi to nasze marzenie.Bardzo prosze o pozytywne rozpatrzenie naszej kandydatury.Z powazaniem

  9. Witam! Jestem zainteresowana Pańską propozycją pracy.
    Proszę o kontakt pod adresem : paulina.sadluk@o2.pl

  10. janusz1234 na 22 stycznia 2016 @ 19:53

    Witam, jestem zainteresowany tą ofertą. Mam 27 lat , doswiadczenie w pracy na produkcji. Odpowiedzialny i sumienny. Podstawowy angielski. Mój numer ☺ 513490473

  11. wisniewskiartur96@wp.pl na 28 stycznia 2016 @ 21:19

    Witam mam 20 lat zdrowy,bez nałogów gotowy do pracy od zaraz prosze o kontakt telefoniczny 690495927.Artur
    Pozdrawiam.