165/h brutto NOK

Norwegia praca od zaraz przy sprzątaniu centrum handlowego z j. angielskim Bergen 2020

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 lutego 2020 00:15

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii przy sprzątaniu centrum handlowego. Zatrudnienie 2020 aktualne od zaraz w Bergen ze znajomością języka angielskiego dla sprzątaczki bądź sprzątacza.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 165 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy sprzątaniu centrum handlowego w Bergen
  • pracownik będzie odpowiedzialny za maszynowe mycie podłóg, przeprowadzanie obchodów – kontrolowanie stanu czystości toalet, mycie podłóg, uzupełnianie środków higienicznych, opróżnianie koszy na śmieci itp.

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • dyspozycyjność od zaraz
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności
  • samodzielność, solidność, pracowitość

Zapewniamy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • opcja podjęcia stałej współpracy
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • możliwość korzystania z norweskich świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie pracownicze
  • na miejscu zapewnione płatne zakwaterowanie w cenie 3900 NOK miesięcznie

Aplikacja:
zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Sprzątanie galerii handlowej, Bergen. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca lutego 2020. Zatrudnienie od II połowy marca 2020.

email: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 2015e50fa0d456f6