Do uzgodnienia NOK

Norwegia praca od zaraz przy szyciu pokrowców na łodzie w Tønsberg

  • Miasto: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 lipca 2015 21:34

Firma z Tønsberg poszukuje od zaraz pracowników gotowych do podjęcia pracy w Norwegii przy szyciu pokrowców na łodzie pod konkretny wymiar. Zatrudnienie dla osób z doświadczaniem (koniecznie).

Zadania:

Praca polega na szyciu głównie pokrowców na łodzie pod wymiar (czyli mierzenie, cięcie, szycie, montaż) oraz poduszek i obić łodzi.

Wymagania:

– dyspozycyjność od zaraz,
– minimum 5 letnie doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku (warunek konieczny),
– umiejętność pracy pod presją czasu,
– umiejętność pracy w grupie,
– język angielski mile widziany lecz nie wymagany,
– obowiązkowość, sumienność, zręczność,

Oferujemy:

– praca w przyjaznym środowisku,
– dobre zarobki,
– legalna praca,
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
– pomoc w dopełnieniu formalności,
– przelot do Norwegii pokrywa pracodawca,

Zgłoszenia w formie CV w języku polskim lub angielskim proszę wysyłać na adres erligo@op.pl

Wszelkie pytania proszę kierować pod numerem telefonu 00 47 973 93 290

ID ogłoszenia: 9355984c99144ac

1 odpowiedź na “Norwegia praca od zaraz przy szyciu pokrowców na łodzie w Tønsberg”

  1. barbara1971 na 22 lipca 2015 @ 19:07

    witam jestem zainteresowana tą oferta pracy ,mam wielo letnie doświadczeniu w krojeniu i szyciu.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: 14958
  • Zarejestrowany od: 15 marca 2013

Inne przedmioty dodane przez 14958

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez 14958 »