Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

156 brutto NOK

Norwegia praca od zaraz sprzątanie domów bez języka w Oslo do 02.2015

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 23 września 2014 03:24

Poszukuję sprzątaczy-sprzątaczek do pracy w Norwegii od zaraz w Oslo. Zatrudnienie bez znajomości języka przy sprzątaniu domów do lutego 2015. Oferta idealna dla Polaków, poszukujących możliwości dobrego zarobku za granicą.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 156 NOK brutto/h
Liczba miejsc: 2

Obowiązki:
- dojazd do klienta samochodem na terenie miasta oraz najbliższych okolicach
- przyjmowanie wynagrodzenia, ustalanie zakresu wykonywanych prac
- całościowe sprzątanie, odkurzanie mieszkań (pokoje, łazienki, kuchnia, prace porządkowe na zewnątrz)
- do zadań może należeć również pranie ekstrakcyjne tapicerki meblowej u klienta (odkurzacz piorący)

Wymagania:
- język angielski w stopniu minimum komunikatywnym
- prawo jazdy (wymagane), własne auto (mile widziane)
- gotowość do ciężkiej, fizycznej pracy
- chęć do pracy na nadgodziny w okresie wzmożonego zapotrzebowania na usługi sprzątania
- aktualne zaświadczenie o niekaralności
- przyjazne nastawienie

Oferuję:
- zatrudnienie na legalną norweską umowę, bez kombinowania
- ubranie robocze, wyposażenie zapewnione
- samochód służbowych lub zwrot kosztów użytkowania auta prywatnego
- terminowe wypłaty wynagrodzenia
- pomoc ze znalezieniem mieszkania do wynajęcie w Norwegii

Tylko osoby spełniające wymagania i akceptujące podane warunki proszę o wysłanie CV na podany niżej adres. Zastrzegam sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

martyna.grabarczyk@10g.pl z dopiskiem „sprzątanie domów Oslo”

ID Ogłoszenia: 715420bb9c738c7

2 Odpowiedzi na “Norwegia praca od zaraz sprzątanie domów bez języka w Oslo do 02.2015”

  1. Witam. Jesteśmy młodą parą gotową podjąć się temu zadaniu. Prosimy o kontakt pod adresem eloprzemek@gmail.com

  2. Witam serdecznie,
    Jestem młodą dziewczyną, nie bojącą się ciężkiej pracy. Od września mieszkam w Oslo. Interesuje mnie powyższa oferta. Bardzo proszę o kontakt
    pozdrawiam :)

    ola_zasada@op.pl