od 163,20 NOK

Norwegia praca pracownik produkcji okien i drzwi od zaraz Bergen 2014

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 listopada 2013 03:37

Fabryka okien i drzwi z Bergen zatrudni od zaraz pracownika produkcji do pracy w Norwegii od stycznia 2014. Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym wzięciu udziału w rozmowie kwalifikacyjnej.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Bergen, Norwegia
Zarobki: od 163,20 NOK/h brutto

Obowiązki:
– obsługa maszyn do obróbki aluminium
– montaż oprzyrządowania tj. zawiasów, klamek okiennych
– obsługa wózka widłowego
– prace pomocnicze na produkcji

Wymagania:
– wymagane techniczne wykształcenie w kierunku technicznym najlepiej blacharza
– co najmniej dwa lata doświadczenia przy produkcji wyrobów aluminiowych potwierdzone świadectwami pracy
– umiejętność obróbki aluminium
– języka angielski
– posiadanie uprawnień na wózki widłowe będzie atutem
– dobre referencje z poprzednich zakładów pracy
– chęć do udziału w szkoleniu BHP (Grudzień na południu Polski)
– gotowość do rozpoczęcia zatrudnienia wraz ze styczniem 2014

Oferta:
– pomoc w przygotowaniu dokumentów
– wsparcie przy dopełnieniu formalności związanych z pracą w Norwegii
– 100% legalne zatrudnienie na Norweskich warunkach
– atrakcyjne warunki płacowe
– ubezpieczenie NW
– zapewnione zakwaterowanie w Norwegii (koszt 5000 NOK miesięcznie + opłaty)

Nr ref.: DziO.HG/NOR/11/13

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego do najbliższego biura Adecco: www.adecco.pl

TERMIN PRZESYŁANIA APLIKACJI: Listopad 2013

SPOTKANIE Z PRACODAWCĄ JEST PLANOWANE NA KONIEC LISTOPADA 2013

ID ogłoszenia: 212527aeb79cf30d

4 komentarze na “Norwegia praca pracownik produkcji okien i drzwi od zaraz Bergen 2014”

  1. Witam,
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą ,posiadam doświadczenie w pracy na magazynie,uprawnienia na wózek widłowy ,obecnie przebywam w Stavanger.Znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym, j. norweski w trakcie nauki.

    Jeśli byliby Państwo zainteresowani moją ofertą proszę o kontakt 93954312
    e-mail diti75@wp.pl

  2. Witam 🙂
    Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na te stanowisko pracy jestem młodym sprawnym fizycznie 26 letnim chłopakiem bez nałogów posiadam uprawnienia na wózki widłowe komunikatywnie rozmawiam w j. ang obecnie jestem w Polsce ale mam własny środek transportu , co prawda nie posiadam wykształcenia technicznego ale mam dwie sprawne ręce i szybko się uczę pracowałem już na budowie wiec ciężka i techniczna praca nie jest mi obca ,posiadam spory bagaż doświadczeń z kilku krajów Europy w tym też w Norwegi przy pracach sezonowych wyjazd na dłuższy czas również nie jest problemem , jestem pracowity nie konfliktowy i sumienny liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury .
    Więcej informacji bądź CV z możliwością przesłania na e-mila :

    karczewskipawel@onet.pl

    lub pod nr. tel :

    – +48 880 491 272

    Dziękuję i pozdrawiam Karczewski Paweł

  3. Dzień dobry
    Przez ostatnie osiem lat pracowałem przy stolarce otworowej, tj. montaż okien i drzwi. Nie jest mi obca budowa okien z PVC jak i ALU. Posiadam ogromne doświadczenie dotyczące produkcji okien, od szklenia do montażu okuć. Dodatkowo posiadam wiedzę na temat sterowania maszynami do produkcji okien (serwisowanie). Wykształcenie zawodowe – elektromonter. Biegle posługuję się dokumentacją techniczną i czytaniem schematów Komunikatywnie potrafię porozumiewać się w języku angielskim.
    Kontakt ze mną:
    pospiech@centrum.cz

    Serdecznie pozdrawiam
    Sławek

  4. justysia21-21 na 2 grudnia 2013 @ 13:10

    Witam mam na imię Tomasz mam 33 lata jestem zainteresowany ofertą .Znajomść Języka angielskigo dobra można zweryfikować pod numerem tel.600465154. Doświadczenie mam na produkcji w fabryce okien GLASPOL oraz LM WIND POWER oraz na statkach. Szybko się uczę mogę robić wszystko jestem człowiekiem komunikatywnym i dokładnym. Jestem dyspozycyjny pracę moge podjąć od zaraz

    justysia21-21@o2.pl