163,20 brutto NOK

Norwegia praca przy pakowaniu ciastek produkcja bez języka Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 czerwca 2014 00:23

Dla klienta z Fredrikstad poszukujemy osób do pakowania ciastek na produkcji. Oferta pracy w Norwegii od zaraz bez języka, adresowana do osób z doświadczeniem przy produkcji spożywczej na podobnym stanowisku.

Stanowisko: pakowacz – pracownik produkcji
Miejsce pracy: Fredriksstad
Zarobki: 163,20 NOK brutto za godzinę
Strat od zaraz

Obowiązki:
Stojąca praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na kontroli jakości wyrobów cukierniczych (ciastek, wafelków) oraz ich pakowaniu. Zatrudnienie w systemie zmianowym.

Wymagania:
– minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego (norweski mile widziany)
– aktualne badania sanitarne
– doświadczenie w produkcji spożywczej na podobnym stanowisku
– gotowość do podjęcia stałego zatrudnienia
– chęć do pracy na zmiany nocne i wieczorne
– umiejętność pracy zespołowej
– osoby nie karane i bez nałogów

Oferujemy:
– stałe i legalne zatrudnienie w Norwegii po okresie próbnym (1 miesiąc)
– zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu przez okres pierwszej umowy
– pomoc przy znalezieniu stałego zakwaterowania
– wsparcie w dopełnieniu niezbędnych formalności (tłumaczenie dokumentów, zakładanie konta bankowego, uzyskanie pozwolenia na pracę etc.)
– nie pobieramy opłat za rekrutację

Drodzy kandydaci

Jeśli zainteresowała Was powyższa oferta i spełniacie podane przez nas warunki prosimy o wysłanie swojej aplikacji CV w języku angielskim wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres email.

W zgłoszeniu prosimy o zawarcie klauzuli pozwalającej na przetwarzanie Państwa danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

W tytule wiadomości proszę napisać numer referencyjny: nw/019/14

norge@worker.com

Z powodu dużej liczby zgłoszeń, zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 279539e00b6ec299

3 komentarze na “Norwegia praca przy pakowaniu ciastek produkcja bez języka Fredrikstad”

  1. Witam. Ja i mój kolega jesteśmy zainteresowani i gotowi od zaraz podjąć pracę. Jesteśmy młodzi, sumienni i nie boimy się ciężkiej pracy. Tel kontaktowy: 513037310.
    Pozdrawiam

  2. Witam serdecznie. Ja z moim chłopakiem ( 20 lat) jesteśmy bardzo zainteresowani praca. Jesteśmy staranni, dobrze wykonujemy każde powierzone zadanie, posiadamy prawo jazdy kat. b. Język angielski bardzo dobry w mowię i piśmie. Jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz. Bardzo nam zależy i czekamy oczywiście na kontakt.
    Numer telefonu; 883393302

  3. martin.smaga90 na 21 czerwca 2014 @ 15:48

    Witam Serdecznie,

    Wraz z narzeczoną jesteśmy zainteresowani tą ofertą.
    Bardzo proszę o kontakt pod nr 693-865-014 , lub na
    maila : martin.smaga90@gmail.com

    Pozdrawiam,
    Martin Smaga

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: norge-worker
  • Zarejestrowany od: 15 czerwca 2014

Inne przedmioty dodane przez norge-worker

Ostatnie przedmioty dodane przez norge-worker »