do ustalenia NOK

Norwegia praca przy produkcji rybnej od zaraz z językiem angielskim Alta

  • Miasto: Alta
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2013 21:19

Przetwórnia rybna z Alta poszukuje osób do pracy w Norwegii przy produkcji rybnej ze znajomością języka angielskiego. Oferta od zaraz przy rybach dla pracowników zmotywowanych do podjęcia zatrudnienia na terenie Norwegii.

Stanowisko: pracownik produkcji rybnej
Miejsce pracy: Alta, Norwegia
Zarobki: zgodne z norweskim układem zbiorowym

Zadania:
– różnego typu prace przy produkcji rybnej związane z przetwórstwem lub hodowlą
– praca przy taśmie związana z porcjowaniem, filetowaniem, pakowaniem
– prace związane z czyszczeniem i konserwacją urządzeń

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
– mile widziane osoby z doświadczeniem w branży przetwórczej
– pozytywne nastawienie, dyspozycyjność
– sprawność fizyczna, dobry stan zdrowia, gotowość do pracy w obniżonej temperaturze

Oferujemy:
– atrakcyjne zarobki zgodne z Norweskim układem zbiorowym dla branży przetwórstwa rybnego
– świadczenia socjalne, emerytalne, ubezpieczenie
– prace w młodym i dynamicznym zespole w stabilnej firmie

Osoba kontaktowa: Roger Pedersen telefon +47 90 77 05 96.

Aplikacje i CV proszę przesłać z oznaczeniem: produksjonsmedarbeider

E-mail na który należy przesyłać aplikacje: finnmark@griegseafood.com

Grieg Seafood Finnmark AS 9510 ALTA

Oferta ważna do 09.09.2013

źródło ogłoszenia: norway-job.pl/advert?offer=1431

ID ogłoszenia: 173521cf4adae99b

3 komentarze na “Norwegia praca przy produkcji rybnej od zaraz z językiem angielskim Alta”

  1. Przemek Ruczynski na 2 września 2013 @ 14:26

    God dag, Jeg heter Przemysław Ruczyński, jeg snakker darlig norsk, jeg vil kjore til Norge og arbeid i Norge, og jeg var i Norge dette ar 2013 til 16.06 fra 05.07 jeg har mobil +48 507 778 022 og norsk +47 47 73 10 69. Vaer sa snill om kontakt

    Med velding hilsen

    Przemysław Ruczyński

  2. piotrek 28 na 3 września 2013 @ 10:49

    Jestem zdecydowany na ten wyjazd . Mam 23 lata . Proszę o kontakt pawel280564@vp.pl lub tel 605193784

  3. Witam Państwa. Jestem gotów podjąć prace natychmiast. Ukończyłem szkołe wojskową ze stanowiskiem dowódca drużyny. Pracowałem 6 lat w hiszpani przy zbiorach owoców.( oliwki, pomidory, truskawki czereśnie, oraz na sortowni i chłodni.) 2 lata w holandi na szklarni. 3 miesiace w niemczech na umowe zlecenie jako monter instalacji chłodzących w Thyssen Group. 1 rok jako pracownik leśny. 3 miesiace jako frezer w Van Bilsen ( hardervejk ). Sprzedawca/kierowca runa leśnego w Polsce. Oraz jako przedstawiciel handlowy Contact Point ( projekt T-mobile). Umiejętność kierowania zespołem i pracy w zespole.
    Kat. B. Proszę o kontakt mailowy xie@o2.pl dośle CV i nr telefonu, z uwagi na bezpieczenstwo danych. Angielski w stopniu komunikatywnym. Solidny, odpowiedzialny, elastyczny, sumienny. Więcej robi jak mówi 🙂 Pozdrawiam Kamil (22 l.)