od 189/h NOK

Norwegia praca przy sprzątaniu po remontach bez znajomości języka od zaraz w Askim 2023

  • Miasto: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 marca 2023 00:09

Na terenie Askim od zaraz legalna praca w Norwegii przy sprzątaniu obiektów po remontach. Zatrudnienie 2023 możliwe bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia zawodowego. Zapewniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka po remontach

Lokalizacja: Askim, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 189 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • fizyczna praca przy sprzątaniu po remontach budowlanych
  • do zadań należeć będzie usuwanie plam po materiałach budowlanych, kuchu, kamienia z armatury, odkażanie, mycie powierzchni

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • samodzielność, solidność
  • dyspozycyjność do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • zaangażowanie
  • zdolność do pracy w grupie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zapewniamy:

  • wsparcie w zorganizowaniu mieszkania odpłatnego niedaleko siedziby firmy
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • wsparcie na miejscu – pomoc przy sprawach organizacyjnych, kadrowych, formalnych
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę do podjęcia od zaraz

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.

Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 867640baad218e7b