do uzgodnienia NOK

Norwegia praca sezonowa 2018 przy choinkach w leśnictwie od zaraz Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 października 2018 03:17

Propozycja podjęcia sezonowej pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie 2018 w leśnictwie w okolicy Trondheim przy ścinaniu choinek.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Miasto: Trondheim, Norwegia

Obowiązki:

  • do zadań należeć będzie ścinanie drzewek choinkowych, ich pakowanie i załadunek
  • pracownik odpowiedzialny będzie za przewóz oraz prace porządkowe

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie mile widziana
  • atutem będzie posiadanie statusu studenta
  • wytrzymałość, pracowitość
  • zdolność do pracy w grupie i samodzielnie
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do połowy grudnia 2018
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w ogrzewanym domku
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • gwarancja pracy w wymiarze minimum 40 godzin w tygodniu
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane w terminie

Aplikacja:

Oferta idealna dla osób młodych szukających alternatywy dla słabo płatnej pracy w Polsce.

Aplikacja za pośrednictwem poczty elektronicznej, wiadomość prosimy przesłać na adres:

norwayexpress@mail-me.com
Prosimy podać podstawowe informacje o sobie, stopień znajomości języka, oraz doświadczenie.

ID ogłoszenia: 5875bb923a17299f