od 115/h brutto NOK

Norwegia praca sezonowa bez znajomości języka od zaraz zbiory malin 2022 Magnor

  • Miasto: Magnor
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 lipca 2022 00:42

Plantacja owoców z Magnor od zaraz poszukuje osób do sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach malin. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik do zbioru owoców miękkich

Miejsce zatrudnienia: Magnor, Norwegia

Start: od zaraz

Liczba miejsc: około 10 osób

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka akordowa (minimum 115 NOK/h brutto)

Opis stanowiska pracy:

  • zbiory truskawek na polu oraz z upraw tunelowych
  • zbiory malin, borówek
  • pracownik będzie także sortował zebrane owoce

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy sezonowej przy zbiorach
  • wysoka motywacja, pracowitość, zaangażowanie
  • posiadanie własnej odzieży nieprzemakalnej (bardzo istotne dobre obuwie)

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki wypłacane na czas
  • legalną umowę na czas określony
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu w domkach typu holenderskiego w cenie 80 NOK za dobę od osoby

Aplikacja:

Uwaga nie pobieram żadnych pieniędzy za załatwienie pracy. Szukam kandydatów na zlecenie mojego Norweskiego pracodawcy.

Więcej informacji udzielam drogą mailową.

apaczkowski@onet.pl

Uwaga od administracji: ogłoszenie dodane z bezpłatnego maila – prosimy zachować ostrożność, a przede wszystkim nie wpłacać żadnych pieniędzy za pośrednictwo lub rezerwację noclegu itp. W przypadku próby nadużycia ze strony ogłoszeniodawcy prosimy o kontakt z administracją portalu.

ID ogłoszenia: 48562e4625abf4c7