115 brutto+mieszkanie NOK

Norwegia praca sezonowa bez znajomości języka przy zbiorach szparagów 2022 w Hoppestad

  • Miasto: Hoppestad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 grudnia 2021 00:28

Począwszy od kwietnia 2022 w Hoppestad oferta sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie bez znajomości języka w gospodarstwie rolnym z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy

Miejsce: Hoppestad

Start: od kwietnia 2022

Liczba miejsc: 8

Wynagrodzenie: minimum 115 NOK/h brutto + zakwaterowanie bezpłatne na miejscu

Zadania:

Głównie praca w polu przy zbiorach szparagów od kwietnia do czerwca (8-10 tygodni) następnie możliwe zbiory innych warzyw.

Wymagania:

– znajomość języka angielskiego lub norweskiego mile widziane

– brak problemów z piciem

– dyspozycyjność od kwietnia na 8-10 tygodni

– gotowość do pracy w wymiarze około 200h miesięcznie lub więcej

Oferujemy:

– bezpłatne zakwaterowanie

– legalne zatrudnienie w norweskim gospodarstwie rolnym

– możliwość wzięcia zaliczki po pierwszym tygodniu

Ogłoszenie grzecznościowe, aplikacje proszę kierować na maila (nie potrzebuję CV):

mateusz.glowala@interia.eu

Dziękuję z góry za wszystkie przesłane zgłoszenia

Mateusz Głowala

Uwaga od administracji: ogłoszenie dodane z konta zarejestrowanego w ogólnodostępnym adresie email. Prosimy zachować szczególną czujność przy aplikowaniu.

ID ogłoszenia: 30461b3f028597d1