akord NOK

Norwegia praca sezonowa dla studentów od lipca 2016 przy zbiorach czereśni w Notodden

  • Miasto: Notodden
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 maja 2016 02:50

Gospodarstwo sadownicze z Notodden poszukuje od lipca 2016 osoby chętne do sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorze owoców czereśni. Oferta dla studentów idealna na wakacje. Zatrudnienie również dla par i grup (4-5 osób). Zakwaterowanie na miejscu zapewnione.

Stanowisko: zbieracz owoców
Miejsce pracy: okolice Notodden
Liczba miejsc: 20
Start: lipiec 2016
Zarobki: akord ok 30-35 NOK/kg

Zadania:
Ciężka i wymagająca praca fizyczna przy zrywaniu owoców z drzewek (również na wysokości). Zbiory odbywają się niezależnie od warunków pogodowych.

Wymagania:
– dyspozycyjność od lipca na ok 6 tygodni
– mile widziane osoby z doświadczeniem przy zbiorach
– język angielski dobrze znać dla własnej wygody
– atutem będzie posiadanie własnego środka transportu w postaci samochodu

Oferujemy:
– zatrudnienie bezpośrednio u norweskiego rolnika
– zakwaterowanie w domkach letniskowych niedaleko sadu (koszt ok 120 NOK dziennie odliczany z wynagrodzenia)
– wynagrodzenie uzależnione od wydajności pracownika
– możliwość zatrudnienia dla par oraz grupy (maksymalnie 5 osób)

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres:

seasonal-worker@post.com z dopiskiem „zbiory czereśni Notodden 2016″

Uwaga od administracji: prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności przy aplikowaniu, gdyż zachodzi podejrzenie, iż powyższa oferta może być próbą oszustwa lub wyłudzenia.

ID ogłoszenia: 255737ba0490b34