Do uzg. NOK

Norwegia praca sezonowa od zaraz bez języka w leśnictwie przy choinkach Trondheim 2020

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 listopada 2020 01:30

Szkółka leśna z Trondheim poszukuje od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Norwegii przy choinkach. Oferta bez znajomości języka norweskiego na 3-4 tygodnie. Zakwaterowanie darmowe na miejscu!

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Miasto: Trondheim, Norwegia

Obowiązki:

  • do zadań należeć będzie ścinanie drzewek choinkowych, ich pakowanie i załadunek
  • pracownik odpowiedzialny będzie za przewóz drzewek oraz prace porządkowe po 22 grudnia

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie mile widziana
  • atutem będzie posiadanie statusu studenta
  • wytrzymałość, pracowitość
  • zdolność do pracy w grupie i samodzielnie
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do Świąt Bożego Narodzenia
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w ogrzewanym domu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • gwarancja pracy w wymiarze minimum 40 godzin w tygodniu
  • wysokie wynagrodzenie (do uzg.) wypłacane w terminie

Aplikacja:

Z uwagi na krótki termin pracy, ogłoszenie adresowane tylko do osób, które są już w Norwegii.

Aplikacja za pośrednictwem poczty elektronicznej, wiadomość prosimy przesłać na adres:

norwayexpress2021@proinbox.com

Prosimy podać podstawowe informacje o sobie, stopień znajomości języka oraz doświadczenie.

ID ogłoszenia: 2685fc18f21997d6