Akord ok 25-30 /kg NOK

Norwegia praca sezonowa przy zbiorach truskawek wakacje 2016 Magnor

  • Miasto: Magnor
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 maja 2016 20:03

Pilnie poszukuję jeszcze 4 osoby chętne do sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach truskawek na farmie w Magnor. Zatrudnienie od połowy czerwca 2016. Mile widziane osoby z doświadczeniem przy zbiorach i znające angielski.

Stanowisko: pracownik do zbiorów

Miejsce zatrudnienia: Magnor, Norwegia

Zarobki: stawki akordowe, ok. 25-30 NOK za kilogram

Obowiązki:

  • ręczny zbiór i sortowanie truskawek na polu

Oczekiwania:

  • możliwość przyjechania swoim autem
  • całkowity brak szkodliwych uzależnień
  • preferowane osoby z doświadczeniem w pracy przy zbiorach
  • dobra znajomość języka angielskiego będzie dużym plusem w trakcie procesu rekrutacyjnego
  • bezwzględnym warunkiem jest posiadanie dobrej, nieprzemakalnej odzieży

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w domkach po 2-5 osób w cenie 80 NOK/osoba za dobę
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • wysokie wynagrodzenie
  • możliwość nawiązania stałych kontaktów i wyjazdów do innych prac w Norwegii

Aplikacja:
Uwaga nie pobieram żadnych pieniędzy za załatwienie pracy. Więcej informacji udzielam drogą mailową.

apaczkowski[at]onet.eu

Jeśli ktoś wysyłał do mnie wiadomość w ostatnich dniach to mogła nie dotrzeć, gdyż Onet na jakiś czas zablokował moją skrzynkę pocztową.

Uwaga od administracji: ogłoszenie dodane z bezpłatnego maila – prosimy zachować ostrożność a przede wszystkim nie wpłacać żadnych pieniędzy za pośrednictwo lub rezerwację noclegu itp. W przypadku próby nadużycia ze strony ogłoszeniodawcy prosimy o kontakt z administracją portalu.

ID ogłoszenia: 3425749f8e0a817d

2 komentarze na “Norwegia praca sezonowa przy zbiorach truskawek wakacje 2016 Magnor”

  1. justynkaaa na 31 maja 2016 @ 03:29

    Zgłaszam się młoda, zdrowa studentka 21 lat i student 25 lat ze znajomością angielskiego. możliwy wyjazd po 15 czerwca proszę o kontakt mailowy motylek.cynek@wp.pl

  2. Witam,

    Mam 25 lat i aplikuję na stanowisko pracownika sezonowego w Magnor w Norwegii. Mam doświadczenie w zbiorach malin i truskawek. Pracowałem przy zbiorach i sortowaniu zarówno malin jak i truskawek w miejscowości niedaleko Coupar Angus w Szkocji przez blisko 2 miesiące. Dodatkowo pracowałem w szklarni w Siechnicach przy zbiorze ogórków i pomidorów. Nie mam problemów z porozumiewaniem się po angielsku (studiuję w języku angielskim) Jednocześnie chciałbym zgłosić kandydaturę swojego kolegi. Jeśli są Państwo zainteresowani moją kandydaturą to prosiłbym o kontakt telefoniczny: 534 814 949 bądź mailowy: matsyp19@o2.pl

    Pozdrawiam