na akord NOK

Norwegia praca sezonowa w sadzie od sierpnia 2015 przy zbiorach jabek Elverum

  • Miasto: Elverum
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 lipca 2015 00:22

Aktualnie oferujemy sezonową pracę w Norwegii od sierpnia 2015. Zatrudnienie w sadzie z okolic Elverum dla Polaków przy zbiorach jabłek z drzew. Pracodawca zapewnia zamieszkanie w okolicach sadu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru jabłek

Miejsce zatrudnienia: Elverum

Wynagrodzenie: obowiązują stawki akordowe

Termin: praca od sierpnia 2015

Obowiązki:

  • Ręczny zbiór i pakowanie jabłek z drzew.
  • Zbiór owoców które spadły z drzew.

Wymagamy:

  • dyspozycyjność do podjęcia sezonowej pracy w Norwegii od sierpnia 2015
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • mile widziane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w pracy przy zbiorach
  • odpowiedzialność
  • sumienność
  • zdyscyplinowanie
  • zdolność współpracy
  • bezkonfliktowość
  • znajomość języka angielskiego wymagana

Zapewniamy:

  • zamieszkanie niedaleko sadu w domkach letniskowych
  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta
  • legalne zatrudnienie

Oferta idealna dla osób młodych szukających alternatywy dla słabo płatnej pracy w Polsce.

Aplikacja za pośrednictwem formularza kontaktowego (link „kontakt” nad mapką na górze strony).

Prosimy podać podstawowe informacje o sobie, stopień znajomości języka, oraz doświadczenie.

Uwaga od administracji: oferta pochodzi od ogłoszeniodawcy, który nie podaje swojego numeru certyfikatu agencji pracy ani danych adresowych. Konto zostało zarejestrowane na email w ogólnodostępnej domenie. Prosimy zachować ostrożność przy aplikowaniu na powyższą ofertę.

ID ogłoszenia: 60455a3dd7635768

4 komentarze na “Norwegia praca sezonowa w sadzie od sierpnia 2015 przy zbiorach jabek Elverum”

  1. jonaszchmura na 15 lipca 2015 @ 16:48

    Dzien dobry! Jestem zainteresowany ofertą. Jestem silny fizycznie, bardzo dobrze znam język angielski i lubię ciężką pracę.

    Mój numer telefonu: +48519490407

    Mam także kolegę, który jest też predysponowany do takiej pracy.

    Pozdrawiam

  2. kajtek82 na 26 lipca 2015 @ 10:15

    Mam 22 Lat.Posiadam prawo jazdy kat.B. Mam doświadczenie w pracach sezonowych. Jestem gotowy wyjechać do pracy od zaraz.

    Kontakt:
    tel. 531178869

    damian.damian.dd@gmail.com

  3. Podejmę pracę przy zbiorze jabłek, znajomość j.ang, zdyscyplinowanie, doświadczenie w pracy fiizycznej.
    tel. 0183317173

  4. kingagolus na 8 sierpnia 2015 @ 20:37

    Witam, Ja i mój chłopak chętnie podejmiemy się tej pracy. Aktualnie przebywamy w Norwegii i dobrze znamy j.angielski. Duże doświadczenie nie tylko przy zbiorze jabłek.
    Prosze o kontakt nr 0047 96883471
    Pozdrawiam