158/h brutto NOK

Norwegia praca tymczasowa bez znajomości języka pakowanie lodów od zaraz Oslo 2020

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 lutego 2020 02:47

Fabryka z Oslo zatrudni od zaraz osobę do pakowania lodów. Oferta tymczasowej pracy w Norwegii dla pakowaczy również bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca organizuje zakwaterowanie dla pracowników.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Miasto: Oslo, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 158 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Umowa: na pół roku

Opis stanowiska pracy:

  • proste prace produkcyjne w fabryce spożywczej z Oslo
  • zatrudnienie w hali przy obniżonej temperaturze
  • obowiązkiem będzie pakowanie gotowego produktu, wizualna kontrola jakości i inne zadania zlecane na bieżąco przez przełożonego

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • punktualność, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy pod presją
  • aktualne badania z sanepidu do pracy z żywnością
  • uczciwe przestrzeganie zasad BHP, donoszących się do odpowiedniego stroju i schludności – brak sztucznych włosów, rzęs, paznokci, mocnego makijażu itp.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na czas określony
  • umowę na pół roku
  • wysokie zarobki
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • odpłatne zakwaterowanie, koszt miesięczny to 3800 NOK od osoby
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • odzież roboczą odpowiednią do pracy przy niskich temperaturach

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2020

z zaznaczeniem stanowiska „Produkcja / pakowanie lodów Oslo”

ID ogłoszenia: 805e47d77a5b3a8