Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

do uzgodnienia NOK

Norwegia praca w Bergen bez języka od zaraz na magazynie z częściami samochodowymi

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 26 kwietnia 2016 02:27

Magazyn z częściami samochodowymi w Bergen zatrudni Polaków do pracy w Norwegii przy komisjonowaniu. Zatrudnienie od zaraz dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zbieranie zamówień oraz pakowanie towaru i całkowite przygotowanie go do wysyłki. Do zadań należeć będzie dbanie o porządek na stanowisku oraz przyjmowanie dostaw. Inne prace magazynowe zlecone przez kierownika zmiany.

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • brak nałogów
  • wysoka kultura osobista
  • zręczność, sprawność, kreatywność
  • zdolność do efektywnego zarządzania czasem pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • przeszkolenie na miejscu
  • praca w oparciu o norweską umowę
  • opcja skorzystania z odpłatnego zamieszkania zorganizowanego na miejscu przez pracodawcę

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider 05/2016″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID Ogłoszenia: 408571ead6bed3d8

276 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

1 Odpowiedź na “Norwegia praca w Bergen bez języka od zaraz na magazynie z częściami samochodowymi”

  1. Dawid Rubaszewski na 7 maja 2016 @ 17:00

    Witam.
    Mam 21 lat własnie skończyłem technikum drzewne, posiadam prawo jazdy kat.B dużą motywacje i chęć zarobienie. Brak nałogów i problemów ze zdrowiem. Oto moje dane kontaktowe:

    tel: 692 729 882
    @: dawid.rubaszewski@gmail.com

    Pozdrawiam