200-250 brutto/h NOK

Norwegia praca w budownictwie operator koparki ze znajomością angielskiego Alesund

  • Miasto: Alesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 lutego 2015 18:34

Aktualnie poszukujemy pracowników na budowę w Alesund na stanowisko operator koparki. Oferta pracy w Norwegii dla Polaków ze znajomością angielskiego. Zatrudnienie z zapewnionym wysokim wynagrodzeniem.

Stanowisko: Operator koparki

Zarobki: 200-250 NOK za godzinę brutto

Miejsce zatrudnienia: Alesund

Liczba wakatów: 5

Numer referencyjny ogłoszenia: Operator koparki 02/15

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługiwanie koparki.
Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • udokumentowane przynajmniej 5 letnie doświadczenie w obsłudze koparki
  • posiadanie uprawnień polskich lub norweskich do obsługi koparki
  • duża samodzielność, dobre zorganizowanie
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • atutem będą osoby z doświadczeniem w pracy w krajach skandynawskich

Oferujemy:

  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • dobre warunki pracy i płacy
  • umowa na norweskich warunkach wraz z ubezpieczeniem
  • pomoc w sprawach urzędowych i przy zaaklimatyzowaniu się na nowym miejscu
  • dodatki socjalne
  • wsparcie przy zorganizowaniu zamieszkania w kwocie ok 1250 NOK miesięcznie

Aplikacja:

Prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV na adres: rekrutacja@es-perfekt.pl

w wiadomości koniecznie prosimy o załączenie klauzuli o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych.

źródło: www.praca4u.net/operator-koparki-norwegia-id266931.html

ID ogłoszenia: 70154d200b119ed8

2 komentarze na “Norwegia praca w budownictwie operator koparki ze znajomością angielskiego Alesund”

  1. Witam serdecznie jestem zainteresowany pracą na stanowisku operatora koparki posiadam uprawnienia na koparki wszystkie typy,ładowarki kat III i koparko-ładowarki oraz prawo jazdy kat BE,doświadczenie w tej pracy. Mam brata który już prawie dwa lata pracuje w Norwegi na koparkach i również jesliby tylko państwo byli zainteresowani możemy razem przystąpić do pracy u państwa pozdrawiam 511-945-525

  2. katarzyna lazaar na 23 lutego 2016 @ 14:34

    Witam serdecznie jestem zainteresowana pracą w norwegi 0048729278148