Atrakcyjne stawki NOK

Norwegia praca w budownictwie jako Cieśla Szalunkowy, Zbrojarz, Betoniarz

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 lipca 2018 03:41

Aktualna oferta pracy w Norwegii w budownictwie dla zbrojarzy, cieśli szalunkowych, zbrojarzy i betoniarzy. Zatrudnienie dla budowlańców przy stawianiu tradycyjnych szalunków drewnianych.

JOBZONE.PL to agencja pracy i doradztwa personalnego zarejestrowana w KRAZ pod numerem 10320. Posiadamy 15-letnie doświadczenie na rynku pracy oraz wykwalifikowany personel służący dużą fachowością i wsparciem na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Specjalizujemy się głównie w rekrutacji fachowców na rynek norweski. Naszymi partnerami są rzetelne i sprawdzone firmy dlatego też gwarantujemy naszym Kandydatom stabilne i bezpieczne zatrudnienie.

Cieśla Szalunkowy, Zbrojarz, Betoniarz

Miejsce pracy: Norwegia

Obowiązki:
• Stawianie tradycyjnych szalunków drewnianych (możliwe DOKA lub/i PERI)
• Stawianie wzmocnień – żelazne wiązanie
• Montaż elementów stropów
• Wylewka ścian
• Zbrojenia metalowe
• Budowa mieszkań

Wymagania:
• Doświadczenie w zawodzie najlepiej udokumentowane
• Numer Norweski Personalny
• Znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
• Referencje ustne lub pisemne
• Własne auto do dyspozycji na terenie Norwegii mile widziane

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pomoc w zakwaterowaniu
• Umowa z pracodawcą norweskim na norweskich warunkach
• Długoterminowe zatrudnienie
• Praca w trybie rotacyjnym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, na adres e-mail: biuro@jobzone.pl lub kontakt telefoniczny: 609 461 000.
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/pracastrefa/
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2016r., poz.922 ze zm.)”.
Nr certyfikatu:10320

ID ogłoszenia: 3445b3f1344f1fb5