od 180 brutto NOK

Norwegia praca w budownictwie od zaraz jako murarz w Oslo 03.2014

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 marca 2014 02:56

Od zaraz poszukiwany murarz klinkieru gotowy do pracy w Norwegii na terenie Oslo. Ogłoszenie w budownictwie dla osoby z doświadczeniem i znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: murarz (do klinkieru)
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: od 180 NOK brutto za godzinę
Rozpoczęcie projektu: marzec 2014 (od zaraz!)
Ilość wakatów: 8
Nr ref.: MK/N03

Informacja:
Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami!
W przypadku złożenia swojej aplikacji na projekty rekrutacyjne prowadzone wcześniej prosimy o przesyłanie aktualnego CV i informacji z przypomnieniem o swojej dostępności na nasz adres mailowy. W tytule wiadomości prosimy wpisać: nazwę stanowiska, z dopiskiem “przypomnienie”

Obowiązki:
Murowanie klinkierem

Wymagania:
– min. 3-letnie doświadczenie w murowaniu (w tym klinkierem)
– umiejętność pracy samodzielnej
– preferowana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
– prawo jazdy ( mile widziane)
– posiadanie własnego samochodu dodatkowym atutem
– preferowani kandydaci z doświadczeniem w Norwegii

Pracodawca norweski oferuje:
– zatrudnienie na terenie Norwegii,
– zatrudnienie na norweskich warunkach
– pełen etat
– wynagrodzenie od 180 NOK brutto na godzinę,
– długoterminowy kontrakt
– pracę w stabilnej, dużej, wiarygodnej norweskiej firmie,
– pełne socjalne (dodatki rodzinne itp.)
– pomoc w znalezieniu płatnego zakwaterowania
– pomoc urzędowo- administracyjną

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim o załączanie do dokumentów referencji pisemnych lub telefonicznych (bardzo ważne).
W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Umieszczenie w CV klauzuli jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

rekrutacja@es-perfekt.pl

Kandydaci samodzielnie potwierdzają warunki pracy z pracodawcą norweskim.
Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

źródło: praca4u.net/murarz-norwegia-marzec-2014-pilne-id210834.html

ID ogłoszenia: 862532b9a596eb5a

4 komentarze na “Norwegia praca w budownictwie od zaraz jako murarz w Oslo 03.2014”

  1. robcio 661 na 21 marca 2014 @ 09:30

    Witam, jestem zainteresowany tą pracą posiadam wykształcenie budowlane, ponad 20lat w branży, obecnie działalność gospodarcza (brak zleceń)
    Proszę o kontakt
    kom.500410885
    Pozdrawiam Robert

  2. KrzysztofK1205 na 23 marca 2014 @ 10:38

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy posiadam duże doświadczenie prawie 10 lat pracowałem już w Norwegi na takim stanowisku podaję kontakt +0 48723698855

  3. Robert1302 na 23 marca 2014 @ 18:25

    Witam. Jestem zainteresowany powyższą ofertą. Z zawodu jestem technikiem budowlanym. Posiadam długoletnie doświadczenie w pracy na budowie. Prowadziłem również firmę specjalizującą się wykonywaniem tynków maszynowych. Proszę o kontakt 607446178

  4. Witam jestem zainteresowany propozycjom pracy 661622140