do ustalenia NOK

Norwegia praca w budownictwie przy remontach dla Polaków malarz-tapeciarz Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 maja 2015 01:50

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii dla malarza – tapeciarza ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie w Bergen przy remontach i wykończeniach na budowie.

Stanowisko: Malarz

Lokalizacja: Bergen

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Typowe prace wykończeniowe związane z malowaniem i tapetowaniem ścian.
  • Pracownik odpowiedzialny jest za zabezpieczenie powierzchni, jak np. podłóg, okien, mebli, itp.
  • Obowiązkiem będzie odpowiednie przygotowanie ściany do pracy, wyrównanie, pozbycie się starej tapety.
  • Prace związane z malowaniem i tapetowaniem.
  • Po skończonej pracy, osoba zatrudniona musi posprzątać, zabrać folię i kartony, popakować śmieci w worki oraz wyczyścić narzędzia.

Oczekiwania:

  • minimum 8 letnie oraz udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zdolność do wykonywania malowania natryskowego
  • wytrzymałość fizyczna
  • doskonała sprawność
  • znajomość nowoczesnych technik budowlanych oraz obeznanie w produktach
  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • wsparcie w kwestiach urzędowych na miejscu
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania
  • odprowadzanie składek i ubezpieczenie
  • zapewnione zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy
  • zatrudnienie na norweskich warunkach
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń drogą elektroniczną poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 897556385eca9b05

2 komentarze na “Norwegia praca w budownictwie przy remontach dla Polaków malarz-tapeciarz Bergen”

  1. arturgawron na 27 maja 2015 @ 17:56

    witam jestem zainteresowany praca w budownictwie pracuje od mlodych lat jako malarz i szpachlarz jestem juz ponad 10lat w tym zawodzie z checia podajme ta prace jestem kawalerem mam 32 lata oto moj kontakt =48 517140299

  2. lukasdziuba na 27 sierpnia 2015 @ 13:27

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy. Od wielu lat pracuje w wykonczeniach (bielenie, tapetowanie, sufity podwieszane itd) mam spore doswiadczenie. Jestem sumienna, pracowita i uczciwa osoba. Z checia podejme prace moj nr kontaktowy 514344485 lub 501875494