od 85 zł/h NOK

Norwegia praca w budownictwie przy wykończeniach mieszkań z językiem angielskim

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 lutego 2016 19:56

Poszukujemy pracowników budowlanych do pracy w Norwegii przy wykończeniach mieszkań. Zatrudnienie dla Polaków ze znajomością języka angielskiego przy malowaniu, układaniu płytek.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Norwegia

Wynagrodzenie: od 85 zł za godzinę

Obowiązki:

  • Prace budowlane przy wykończeniach mieszkań, zadania polegać będą na układaniu płytek, fugowaniu, malowaniu i montażu podłóg winylowych. Inne zadania mogą zostać zlecone przez kierownika prac.

Oczekiwania:

  • przynajmniej 5 lat doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • dokumenty potwierdzające posiadanie doświadczenia
  • atutem będzie posiadanie referencji
  • duża samodzielność, dokładność, pełen profesjonalizm
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w państwach skandynawskich
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Zapewniamy:

  • brak opłat za pośrednictwo
  • zatrudnienie na umowie podpisanej bezpośrednio z norweskim pracodawcą
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w firmie ze stabilną pozycją na rynku norweskim
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania i przejazdu do Norwegii

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać za pomocą poczty elektronicznej na adres:

  • info[at]euro-job.pl

Kontakt telefoniczny możliwy pod numerem: 0048 32 257 87 37

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/_pracownik_robot_wykonczeniowych_w_norwegii,ogloszenie,20160211105605.html

ID ogłoszenia: 92956c703cbda811

1 odpowiedź na “Norwegia praca w budownictwie przy wykończeniach mieszkań z językiem angielskim”

  1. Witam mieszkam w norwegi od 3 lat poszukuję pracy . Jestem bardzo dobrym pracownikiem , Posiadam referencje oraz samochód norweski . Poszukuję pracy . delta9pl@yahoo.com