168/h +zakwaterowanie NOK

Norwegia praca w restauracji dla pomocy kuchennej bez języka od zaraz 2019 Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 października 2019 03:31

Restauracja z Drammen szuka od zaraz osoby na stanowisko pomocy kuchennej. Oferta pracy w Norwegii 2019 dla osób bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pomoc kuchenna w restauracji

Miejsce zatrudnienia: Drammen Norwegia

Pensja: 168 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik będzie wspierał codzienną pracę na kuchni w restauracji przy przygotowywaniu dań do szwedzkiego stołu oraz z karty
  • do zadań należeć będzie przygotowywanie składników, dbanie o czystość, praca na zmywaku, obsługiwanie urządzeń kuchennych, przynoszenie produktów ze składziku, itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • sumienność, solidność
  • duża zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • preferowane osoby z wykształceniem gastronomicznym
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • motywacja
  • elastyczność godzinowa

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na pół roku
  • norweską umowę o pracę
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc rezydenta Polaka na miejscu
  • darmowe wyżywienie zorganizowane na miejscu
  • pracodawca oferuje bezpłatne zakwaterowanie
  • na życzenie asystowanie na wizytach u lekarza (bezpłatne)
  • rodzinną atmosferę

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2020

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Pomoc kuchenna Drammen”

ID ogłoszenia: 795d8dc8d362b2a

2 komentarze na “Norwegia praca w restauracji dla pomocy kuchennej bez języka od zaraz 2019 Drammen”

  1. AnetaCiesielka na 8 października 2019 @ 23:08

    Jestem zainteresowana i gotowa do podjęcia pracy od zaraz

    • Dzień dobry
      jestem zainteresowany oferta pracy.
      Obecnie pracuje na stanowisku kucharza.
      Znam Niemiecki na poziomie C1