w przeliczeniu 75 - 90 zł/h brutto NOK

Norwegia praca w warsztacie samochodowym jako wulkanizator dla 40 Polaków

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2014 01:00

Warsztat samochodowy z Oslo poszukuje doświadczonych mechaników na stanowisko wulkanizator. Oferta pracy w Norwegii dla 40 Polaków. Kandydaci muszą posiadać prawo jazdy kat.B.

Stanowisko: Wulkanizator

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: 145 do 160 NOK/h brutto,w przeliczeniu 75 – 90 zł/h brutto

Liczba wakatów: 40

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w warsztacie samochodowym.

Oczekiwania:

  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • doświadczenie w pracy na stanowisku wulkanizatora
  • referencje od byłych pracodawców
  • dobra znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Oferujemy:

  • wsparcie konsultantów podczas trwania umowy
  • norweskie warunki pracy oraz płacy
  • możliwość podjęcia pracy w trzech terminach: 15.09, 22.09, 29.09
  • zorganizowane zamieszkanie płatne
  • dla najlepszych pracowników możliwość podpisania umowy na stałe
  • zapewnione narzędzia oraz odzież robocza
  • liczne nadgodziny które są dodatkowo płatne- w dni powszednie = 50 %, zaś w weekendy plus 100%
  • wynagrodzenie wypłacane co tydzień na konto

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o jak najszybszą aplikację.
Zgłoszenie z CV oraz dokładnie opisanym doświadczeniem prosimy przesłać poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 11153df5c953691c