175/h brutto NOK

Norwegia praca z j. angielskim jako operator wózka widłowego od zaraz Stavanger 2020

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 stycznia 2020 02:31

Poszukujemy osoby na stanowisko operatora wózka widłowego w magazynie ze Stavanger. Oferta aktualnej pracy w Norwegii od zaraz ze znajomością języka angielskiego lub norweskiego.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Wynagrodzenie: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od stycznia lub lutego 2020

Wakaty: 2

Zakres zadań:

  • zatrudnienie jako operator wózka widłowego na magazynie ze Stavanger
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kompletowanie towarów, transport wewnątrz magazynu, rozładunek, załadunek
  • dbanie o porządek na magazynie

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • doświadczenie oraz uprawnienia na wózki widłowe
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • odpowiedzialność, pełen profesjonalizm
  • dostępność od zaraz
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora Polaka
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • odpłatne zakwaterowanie za 4000 NOK miesięcznie od osoby
  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • wsparcie przy formalnościach

Aplikacja:

zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Operator wózka widłowego, Stavanger. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca stycznia 2020. Zatrudnienie od zaraz.

email: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 7755e107a6c83555