162/h NOK

Od kwietnia 2017 dam fizyczną pracę w Norwegii bez języka przy melioracji Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 stycznia 2017 00:41

Oferujemy możliwość zatrudnienia od kwietnia 2017 w Drammen dla pracowników fizycznych przy melioracji rowów. Praca w Norwegii dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Rozpoczęcie: od kwietnia 2017
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia
Zarobki: 162 NOK na godzinę pracy brutto
Czas trwania umowy: do końca września 2017

Zakres zadań:

  • praca zespołowa przy melioracji rowów
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykaszanie traw, grabienie, usuwanie odpadów, odmulanie rowów oraz sprzątanie dna

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dobre zdrowie
  • rzetelność, odpowiedzialność
  • gotowość do pracy zgodnie z zasadami BHP
  • doskonała kondycja
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • gotowość do zabrania odpowiedniej odzieży do wykonywania tego typu pracy

Oferujemy:

  • szkolenie wdrażające i pomoc w zaaklimatyzowaniu się
  • zatrudnienie od kwietnia 2017 na czas określony do końca września 2017
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • zamieszkanie płatne 2500 NOK miesięcznie
  • uniform służbowy

Jak aplikować?

Kontrakt z mojej strony był realizowany już od 2014, 2015, 2016 roku i wszyscy pracownicy byli zadowoleni z warunków i wysokości zarobków. Część osób już pracowała wcześniej obecnie poszukuję dodatkowych, nowych pracowników ponieważ moja firma zdobyła nowe zlecenia na rok 2017.

Osoby zainteresowane proszę wysyłać zgłoszenia na poniższy adres.

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem “Norwegia praca przy melioracji rowów, Drammen”

ID ogłoszenia: 359588a8259af813

3 komentarze na “Od kwietnia 2017 dam fizyczną pracę w Norwegii bez języka przy melioracji Drammen”

  1. Witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy jestem gotowy do podjęcia tej pracy mój numer kontaktowy to 733009976

  2. Adrian123 na 9 marca 2017 @ 18:55

    Witam jestem zainteresowany tą oferta sadze że spełniam oczekiwania i jestem gotowy do podjęcia pracy mój numer kontaktowy : 796543609

  3. Adrian123 na 9 marca 2017 @ 18:55