Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

od 100/h NOK

Od sierpnia na wakacje 2019 sezonowa praca Norwegia przy zbiorze borówki Jessheim

  • Miasto: Jessheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 stycznia 2019 01:57

Ogłoszenie sezonowej pracy w Norwegii od sierpnia 2019 przy zbiorze borówki amerykańskiej. Zatrudnienie wakacyjne na plantacji z Jessheim bez znajomości języka doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru

Lokalizacja: Jessheim, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od sierpnia 2019

Pensja: nie mniej już 100 NOK na godzinę pracy

Liczba wakatów: 15

Opis stanowiska pracy:

  • praca na plantacji przy ręcznym zbiorze borówki amerykańskiej

Oczekiwania:

  • dostępność od sierpnia 2019 na 5 tygodni
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy będzie mile widziane
  • zdolności manualne

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki i dobre warunki zatrudnienia
  • norweską umowę o pracę
  • zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w domkach kempingowych
  • aby korzystać z darmowego lokum pracownik musi wypracowywać normy godzinowe/dzienne
  • umowę sezonową na 5 tygodni
  • pracę od sierpnia 2019

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji

„Zbiory borówki amerykańskiej Jessheim”:

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 9625c39eef9957f4

ilość wszystkich wyświetleń: 839, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.