do uzgodnienia NOK

Od stycznia 2016 dam pracę w Norwegii jako spawacz 111/141 Bergen bez języka

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 grudnia 2015 23:21

Aktualnie zatrudnimy spawacza 111 i 141 do spawania rur czarnych i nierdzewnych w zakładzie z Bergen. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków bez języka norweskiego.

Stanowisko: Spawacz 111/141

Nr ref.: Spawacz 111/141

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Start: od stycznia 2016

Liczba stanowisk do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za spawanie rur ze stali nierdzewnej oraz czarnej za pomocą metody 111 i 141 pod rentgen

Oczekiwania:

  • posiadanie aktualnych uprawnień 141
  • dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • możliwość wykonania testów związanych z spawalnictwem w Norwegii
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz i chęć zatrudnienia na dłużej
  • posiadanie doświadczenia w spawaniu rur metodą 141 i 111

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia w stabilnie działającej firmie
  • wsparcie w dopełnieniu formalności na miejscu i pomoc w sprawach urzędowych
  • praca odbywa się na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • długoterminowe zatrudnienie
  • wysokie zarobki

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać z załączeniem CV oraz zgody dotyczącej przetwarzania danych osobowych na poniżej podany adres kontaktowy:
rekrutacja@es-perfekt.pl

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/spawacz_111141norwegiastyczen_2016,ogloszenie,20151210122116.html

ID ogłoszenia: 271566f2bdde4049