190/h NOK

Od zaraz aktualna oferta pracy w Norwegii na budowie dla kafelkarza Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 marca 2017 18:28

Oferujemy zatrudnienie w Oslo dla 4 pracowników na budowie przy układaniu płytek-kafelków. Ogłoszenie pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz na stanowisku kafelkarza.

Stanowisko: Pracownik budowlany – kafelkarz
Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia
Wynagrodzenie: 190 NOK na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie, polegająca na układaniu różnego rodzaju płytek na ścianach oraz podłogach

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • wieloletnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, norweski nie jest wymagany aczkolwiek będzie dodatkowym atutem
  • atutem będzie posiadanie własnego auta oraz możliwość przyjechania z własnymi narzędziami

Zapewniamy:

  • zatrudnienie zgodnie z norweskimi standardami
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • zamieszkanie zorganizowane w cenie 3000 NOK miesięcznie netto
  • pracę na kilka miesięcy – możliwość zjazdu do Polski po 5-6 tygodniach

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • danieljurkiewicz12@gmail.com
Drodzy zainteresowani, mile widziane będzie załączenie w aplikacji zdjęć własnych prac.

ID ogłoszenia: 17658b983f1c0dc5