154,20/h NOK

Od zaraz bez znajomości języka dam fizyczną pracę w Norwegii w pralni przemysłowej z Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 listopada 2020 02:01

Od zaraz poszukiwani pracownicy fizyczni do pracy w Norwegii w pralni przemysłowej z Bergen. Oferta bez znajomości języka także dla Polaków, którzy obecnie przebywają na terenie Norwegii. Z uwagi na pandemię chwilowo została wstrzymana rekrutacja pracowników z terenu UE.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w pralni

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Zarobki: 154,20 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • samodzielna praca o charakterze fizycznym w prali przemysłowej
  • obowiązkiem będzie obsługa pralek przemysłowych, prasowanie, składanie ubrań, koców, pościeli, ręczników itp.
  • pilnowanie porządku

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz i dyspozycyjność na pół roku
  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w grupie
  • wysoka motywacja
  • wytrzymałość, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pół roku
  • uczciwe wynagrodzenie
  • atrakcyjne dodatki – np. premie za 100% frekwencję, dodatki za wydajność
  • zatrudnienie na norweskiej umowie o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • opieka koordynatora Polaka – pomaga on również przy dopełnianiu spraw formalnych w urzędach, bankach, u lekarza
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • system zmianowy
  • pracę w zgranym zespole odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 3500 NOK miesięcznie

Aplikacja:

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego:

Arbeider/11/20

Rozpoczęcie pracy od zaraz.

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 4025fa5dd755034b