do ustalenia NOK

Od zaraz budownictwo dam pracę w Norwegii jako płytkarz przy wykończeniach

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 marca 2015 22:44

Poszukujemy pracowników budowlanych do pracy w Norwegii przy wykończeniach. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków na stanowisku płytkarza-kafelkarza przy układaniu płytek.

Stanowisko: Płytkarz

Lokalizacja: Norwegia

Zarobki: stawka do uzgodnienia z przełożonym

Obowiązki:

  • Zadania wykończeniowe przy układaniu płytek z kafelków.
  • Prace na budowie domów i czasami większe zlecenia w centrach handlowych czy halach produkcyjnych.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy z różnymi materiałami
  • znajomość nowoczesnych technik budowlanych
  • przynajmniej 5 letnie doświadczenie budowlane – udokumentowane!
  • mile widziane referencje
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziana znajomość języka skandynawskiego
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • obowiązkowość, odpowiedzialność
  • samodzielność

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie kontraktu
  • legalne warunki pracy
  • wysokie stawki godzinowe
  • zatrudnienie od zaraz dla Polaków
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii be znajomości języka norweskiego

Aplikacja:
Zgłoszenie za pomocą poczty elektronicznej należy przesłać na adres: info[at]novabygg.no.

źródło: praca.gratka.pl/oferta/plytkarz-2674145.html

ID ogłoszenia: 38554f6e019c59f4