23500 +zakwaterowanie NOK

Od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii bez języka przy naprawie palet Ålesund

  • Miasto: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 grudnia 2019 01:48

Oferujemy zatrudnienie w Ålesund od zaraz przy naprawie palet drewnianych. Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 23500 NOK miesięcznie brutto

Miasto: Ålesund, Norwegia

Obowiązki:

  • obowiązkiem będzie praca fizyczna przy naprawie palet – pracownik sprawdza i ocenia stan, następnie naprawia i maluje
  • praca z użyciem elektronarzędzi

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • dobra kondycja fizyczna
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • znajomość języka angielskiego
  • chęć wyjazdu i podjęcia stałej pracy za granicą
  • punktualność
  • brak uzależnień

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w komfortowych warunkach
  • legalną, norweską umowę o pracę
  • zatrudnienie od zaraz na pół roku
  • stałe godziny pracy od 8 do 16 w dniach od poniedziałku do piątku
  • możliwość podnoszenia umiejętności i zdobycia przyszłościowego doświadczenia
  • opieka koordynatora
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca listopada 2019.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 375dd91ca45242f