158/h brutto NOK

Od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii bez języka przy sortowaniu paczek Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 września 2019 01:24

Poszukujemy pracowników do fizycznej pracy w Norwegii przy sortowaniu paczek kurierskich. Zatrudnienie we Fredrikstad dla osób bez znajomości języka na magazynie firmy logistycznej.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz paczek

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: 158 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie firmy logistycznej przy sortowaniu przesyłek kurierskich
  • jest to praca o charakterze fizycznym przy rozładunku, załadunku, sortowaniu
  • zadania wykonywane są głównie przy taśmociągu
  • dbanie o porządek i przestrzeganie procedur

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • sumienność, pracowitość, energiczność
  • zdyscyplinowanie
  • brak problemów zdrowotnych
  • brak uzależnień
  • mile widziane zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • norweską umowę o pracę
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • umowę norweską na 3 miesiące próbne
  • dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone obowiązki możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • pracę 40 godzin w tygodniu
  • system zmianowy
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych – które są płatne extra

Aplikacja:

Formularz rekrutacyjny:

(proszę wybrać stanowisko „pracownik fizyczny – centrum logistyczne Fredrikstad”)

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 8125d7cafa1238c7