152/h+zakwaterowanie NOK

Od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii bez języka sortowanie odzieży Trondheim 2020

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 czerwca 2020 02:41

Aktualnie poszukujemy osób także bez znajomości języka do sortowania odzieży używanej w Trondheim. Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Miejsce zatrudnienia: Trondheim, Norwegia

Zarobki: 152 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za sortowanie manualne odzieży używanej
  • zadania wykonywane będą w pozycji stojącej przy taśmociągu
  • konieczne jest noszenie odpowiedniego stroju i stosowanie się do zasad BHP

Oczekiwania:

  • brak problemów zdrowotnych
  • dobra kondycja fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • odpowiedzialność, zaangażowanie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dostępność od zaraz
  • brak problemów alkoholowych

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu przez pracodawcę
  • umowę norweską na okres próbny
  • ubezpieczenie pracownicze oraz świadczenia socjalne
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki uznaniowe i premie wydajnościowe
  • pełne wsparcie na miejscu – pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych, opieka koordynatora Polaka, szkolenie w języku polskim
  • odpowiedni uniform oraz środki ochronne

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia praca w sortowni odzieży. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca czerwca 2020. Pierwszy wyjazd możliwy jest nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 925eee68fca331e