od 152/h brutto NOK

Od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii dla par bez języka przy sortowaniu odzieży Trondheim 2021

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 stycznia 2021 02:59

Oferta fizycznej pracy w Norwegii dla par również bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie w Trondheim od zraz z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

UWAGA! Z uwagi na ostatnie obostrzenia oferta adresowana jest wyłącznie do osób przebywających w Norwegii.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odzieży

Wynagrodzenie: od 152 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Wakaty: 12

Miejsce zatrudnienia: Trondheim, Norwegia

Opis stanowiska pracy:

  • praca manualna przy ręcznym sortowaniu odzieży używanej
  • pracownik rozdziela ubrania przy taśmociągu

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • sumienność, odpowiedzialność
  • brak nałogów
  • wysoka sprawność fizyczna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • przykładanie się do zadań

Zapewniamy:

  • odzież roboczą oraz środki ochrony indywidualnej
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane w komfortowych, wynajętych, w pełni wyposażonych mieszkaniach
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na okres próbny
  • opcja podjęcia pracy dla par – obowiązuje system zmianowy, jednak pary dobieramy na jedną, tę samą zmianę
  • ubezpieczenie
  • świadczenia
  • pełna opieka na miejscu, realizowana przez polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia praca w sortowni odzieży. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna II połowy lutego 2021. Pierwszy wyjazd możliwy jest nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 930601433e638294