167/h brutto NOK

Od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii dla par w sklepie bez języka wykładanie towaru Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 maja 2019 01:58

Poszukujemy od zaraz osób do fizycznej pracy w Norwegii przy wykładaniu towarów w sklepie. Zatrudnienie w Oslo dla par także bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejscowość: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 167 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna w markecie spożywczym znanej sieci
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę produktów w powierzonych alejkach, zdejmowanie artykułów przeterminowanych, wykładanie nowych, porządkowanie półek, wycieranie
  • obowiązkiem będzie również zmiana cen, wystawianie promocji itp.

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka sprawność fizyczna
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • punktualność
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • młody oraz przyjaźnie nastawiony zespół
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracę na podstawie norweskiej umowie
  • umowę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia okresu zatrudnienia dla osób najlepiej wypełniających swoje obowiązki
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pracę w systemie zmianowym
  • zatrudnienie na pełny etat

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego:

nw/s05/19.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 9845cd6eed33deb9

1 odpowiedź na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii dla par w sklepie bez języka wykładanie towaru Oslo”

  1. Zuzkaaa123 na 18 maja 2019 @ 19:09

    Jestem zainteresowana ofertą proszę o kontakt.