178 brutto/h NOK

Od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii Horten bez języka na farmie rybnej

  • Miasto: Horten
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2016 01:48

Farma rybna z siedzibą w Horten od zaraz poszukuje chętnych do fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie dla pracowników bez znajomości języka norweskiego do podjęcia od września 2016.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Numer referencyjny: 0015/009/16

Miejsce zatrudnienia: Horten, Norwegia

Zarobki: 178 NOK brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: ASAP od września 2016

Obowiązki:

  • praca na farmie rybnej
  • osoba zatrudniona zajmować się będzie głównie sprzątaniem oraz odmulaniem zbiorników
  • do zadań należeć będzie również karmienie, odławianie i odpowiednie przechowywanie ryb
  • inne prace fizyczne na bieżąco zlecane przez managera

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie
  • dyspozycyjność od września 2016
  • doskonała sprawność fizyczna
  • bardzo dobre zdrowie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobrze zarządzanie czasem pracy

Zapewniamy:

  • darmowe przeszkolenie pracownicze
  • odpowiedni uniform służbowy
  • pracę od zaraz
  • w cenie 4000 NOK miesięcznie zakwaterowanie w pełni urządzonym mieszkaniu
  • norweskie warunki zatrudnienia

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego 0015/009/16. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworker@europe.com

ID ogłoszenia: 84757c0c2ce59039