Ålesund NOK

Od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii 2020 przy naprawie palet bez języka Ålesund

  • Miasto: 23500 +zakwaterowanie
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 maja 2020 00:08

Oferujemy możliwość podjęcia fizycznej pracy w Norwegii przy naprawie palet. Zatrudnienie 2020 w Ålesund od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnia pracodawca na miejscu w komfortowych mieszkaniach.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – do naprawy palet

Pensja: 23500 NOK miesięcznie brutto

Termin: od zaraz

Miasto: Ålesund, Norwegia

Obowiązki:

  • praca manualna przy ocenie stanu i naprawach palet
  • osoba zatrudniona będzie używała elektronarzędzi i farb

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • zdolności manualne
  • punktualność, sumienność, pracowitość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym podstawową komunikację
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy pod presją
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • pracę do podjęcia od zaraz na legalnych, norweskich warunkach
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie na pół roku
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w wynajętych mieszkaniach

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z dopiskiem „naprawa palet Ålesund”. Rekrutacja aktywna do końca maja 2020.

Pierwszy wyjazd możliwy jest od zaraz. Ze względu na obecną sytuację pandemiczną wszelkie szczegóły ustalane są bezpieczną drogą on-line.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 7225eb68a00d9a70

1 odpowiedź na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii 2020 przy naprawie palet bez języka Ålesund”

  1. Fabianoo na 13 maja 2020 @ 20:39

    Witam jestem zainteresowany jest nas 2 pracowalismy w Norwegii w stoczni posiadamy numer podatkowy pozdrawiam tel +48 663068612