do uzgodnienia NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka na magazynie części samochodowych Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 grudnia 2018 03:53

Hurtownia części samochodowych z Bergen posiada wakat na magazynie. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień dla klientów.

Stanowisko: Pracownik magazynu z częściami samochodowymi

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia NOK

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • kompletowanie towarów na magazynie z częściami samochodowymi za pomocą skanerów
  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka motywacja
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • samodzielność, punktualność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

LagerarbeidBemanning@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider m/12/2018″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 7555c03238996edc

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka na magazynie części samochodowych Bergen”

  1. Zainteresowany mark_kolodziejczyk@interia.pl
    Pozdrawiam