Do uzg. NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka na magazynie hurtowni AGD we Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 maja 2023 00:45

Aktualna od zaraz oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD we Fredrikstad. Zatrudnienie dla order pickerów bez doświadczenia przy kompletacji zamówień na paletach.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem AGD

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na stanowisku pomocnika w hurtowni sprzętu AGD
  • wykonywanie codziennych prac, zlecanych na bieżąco przez przełożonego
  • do zadań należeć będzie miedzy innymi zbieranie zamówień, kompletowanie i drukowanie dokumentów, rozładunek dostaw, pakowanie, cykliczne inwentaryzacje, pilnowanie ładu itp.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dostępność od zaraz
  • sumienność
  • zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zdolność do pracy w grupie
  • pracowitość
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • wielozadaniowość
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • norweską umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • zamieszkanie zapewnione w cenie 3000 NOK miesięcznie
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracodawca zapewnia zwrot kosztów do 50% za przejazd do Niemiec – na podstawie paragonów

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy.

Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider 06/2023″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 2516467f6b9bae82