166,40/h brutto NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka na produkcji kremu czekoladowego Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 czerwca 2022 00:19

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii na produkcji kremu czekoladowego. Zatrudnienie w fabryce słodyczy z Oslo od zaraz i bez znajomości języka. Bezpłatne zamieszkanie zapewniane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik produkcji kremu czekoladowego

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Start: od zaraz

Zarobki: 166,40 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa, powtarzalna praca w fabryce kremu czekoladowego
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę maszyn, dbanie o ciągłość, pilnowanie jakości itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • punktualność
  • solidność
  • energiczność
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:

  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • uniform służbowy oraz uposażenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę norweską z ubezpieczeniem i świadczeniami
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • w pełni bezpieczne środowisko pracy
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane w pokojach pracowniczych

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o zgłoszenia poprzez formularz:

Prosimy o odpowiednie oznaczenie posady: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2022″.

ID ogłoszenia: 16662addab0e29b7