135/h +zakwaterowanie NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka pomoc kuchenna w restauracji z Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 listopada 2019 01:58

Restauracja z Oslo poszukuje od zaraz osób również bez znajomości języka na stanowisko pomocy kuchennej. Oferta pracy w Norwegii z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna w restauracji

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 135 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: praca od II połowy listopada 2019

Wakaty: 4

Zakres zadań:

  • zatrudnienie jako pomoc kuchenna w restauracji
  • zadania pomocnicze mające na celu wspieraniu prac kucharzy, utrzymywanie porządku oraz dostępności czystej zastawy, garnków i sprzętów

Oczekiwania:

  • umiejętność wydajnej i bezkonfliktowej pracy w zespole
  • wysoka sprawność fizyczna
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w pełni wyposażonym mieszkaniu
  • pracę na podstawie norweskiej umowy o pracę do podjęcia od zaraz
  • początkowo umowę na okres próbny, a dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia
  • rozwój
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • atrakcyjne warunki finansowe

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do II połowy listopada 2019. Po tym terminie prosimy nie wysyłać zgłoszeń.

Wyjazdy możliwe od zaraz.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 1405dbd5def4089c

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka pomoc kuchenna w restauracji z Oslo”

  1. Witam jestem zaintesowanym praca na stanowisku pomoc kuchenna .