196,40/h brutto NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka produkcja czekoladowego kremu w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2023 00:15

Fabryka spożywcza z Oslo poszukuje od zaraz kandydatów do słodkiej pracy w Norwegii. Zatrudnienie przy produkcji kremu czekoladowego możliwe bez znajomości języka norweskiego. Miejsce zamieszkania będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Pensja: 196,40 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Obowiązki:

W firmie spożywczej w Oslo potrzebujemy pracownika do wykonywania łatwych zadań produkcyjnych, które polegają na produkcji kremu czekoladowo-nugatowego do smarowania pieczywa. Pracownik będzie odpowiedzialny za prace przy taśmie, w tym kontrolę jakości, pakowanie, dodawanie składników, obsługę urządzeń i dbanie o ciągłość procesu.

Wymagania:

Wymagania to zaangażowanie, sumienność, dostępność, wysoka sprawność fizyczna i zwinność, motywacja, znajomość zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zdolność do utrzymywania porządku na stanowisku pracy. Doświadczenie w produkcji spożywczej jest mile widziane. Pracownik będzie pracował w systemie trzech zmian.

Oferujemy:

Oferujemy opiekę polskojęzycznego koordynatora, norweską umowę o pracę na pełny etat, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, kompletną odzież pracowniczą, rzetelne szkolenie pracownicze w języku polskim oraz darmowe zakwaterowanie w komfortowym pensjonacie pracowniczym.

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o zgłoszenia poprzez formularz:

www.bit.ly/norwegia-rekrutacja

Prosimy o odpowiednie oznaczenie posady: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2023″.

ID ogłoszenia: 6736442f059e4d04